zdjęcie 3d zębów warszawa

Partnerzy technologiczni XRAY

NASI PARTNERZY W OBRAZOWANIU

Dbając o wysoką jakość badań i całkowite bezpieczeństwo naszych pacjentów w XRAY postawiliśmy na partnerstwo z firmą Planmeca w zakresie sprzętu do obrazowania 2D oraz 3D.

Fińska firma Planmeca jest obecnie światowym liderem w zakresie obrazowania medycznego. Nowoczesne technologie i zaawansowane oprogramowanie, której daje nam ta marka pozwalają, uzyskać wysokiej jakości obrazy diagnostyczne, niezbędne w procesie leczenia stomatologicznego. Cyfrowy system obrazowania jaki posiada nasz sprzęt, gwarantuje niskie dawki promieniowania przyjmowane przez pacjentów, a więc komfort i bezpieczeństwo podczas przebywania w naszej pracowni rentgenowskiej.

W zakresie cyfrowej fotografii stomatologicznej naszym partnerem jest firma Canon, jeden z czołowych producentów w branży fotograficznej.

Dzięki współpracy z firmą Canon, dysponujemy zawsze aktualną wiedzą na temat fotografii, posiadamy odpowiednio dobrane technologie oraz wsparcie merytoryczne. Pracujemy na sprzęcie charakterystycznym dla fotografii zbliżeniowej, ponieważ obrazujemy niewielkie struktury, a dokładność w odwzorowaniu koloru i kształtu tych struktur to jeden z kluczowych elementów, jakim kierujemy się przy wyborze sprzętu fotograficznego.

Partnerstwo technologiczne z tymi firmami, oznacza dla naszych klientów dostęp do kompleksowych rozwiązań w dziedzinie obrazowania stomatologicznego, stale aktualizowane oprogramowanie do ich przeglądania oraz błyskawiczną implementację nowinek technologicznych.

zdjęcie 3d zębów warszawa

OBRAZOWANIE 2D i 3D

W naszych placówkach pracujemy na:

  • Aparacie Planmeca ProX – wykorzystywany jest do wewnątrzustnych zdjęć stomatologicznych. Aparat zapewnia wysoką rozdzielczość obrazów, precyzyjne pozycjonowanie, optymalny kontrast obrazu i gęstości. Możliwość regulacji parametrów ekspozycji maksymalizuje wartość diagnostyczną otrzymywanych zdjęć.
  • Aparacie Planmeca ProMax 3D Classic – wykorzystywany jest do obrazowania 2D oraz 3D. Uniwersalny aparat rentgenowski zapewniający profesjonalne obrazowanie, wszechstronność diagnostyczną, regulację wielkości obszaru obrazowania oraz precyzyjne jego ustawienie, a także szybkie pozycjonowanie pacjenta.

ALARA

As Low As Reasonably Achievable – tak nisko jak jest to realnie możliwe. Osiągamy wymaganą jakość badań przy możliwie najmniejszej dawce promieniowania.

ENDO 75μm

Tryb endodontyczny gwarantujący niezwykle wysoką rozdzielczość. Wielkość woksela = 75 μm.

Ultra Low Dose ™

Protokół obrazowania umożliwiający wykonywanie CBCT ze znacznie mniejszą dawką niż standardowo, bez obniżenia jakości obrazu.

CALM™

Korekcja ruchu pacjenta, która niweluje artefakty, chroni pacjentów przed niepotrzebnym ryzykiem związanym z ponowną ekspozycją.

zdjęcie 3d zębów warszawa

ROMEXIS – profesjonalna przeglądarka do zdjęć RTG

Dążąc do zapewnienia wysokiej jakości obrazu i szybkiego dostępu do badań pacjentów, w naszych placówkach korzystamy z oprogramowania Planmeca Romexis. Przeglądarka ta daje możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań dostępnych w cyfrowej stomatologii, pozwala na szybki eksport i import obrazów 2D i 3D w wielu formatach oraz możliwość korzystania z modułów kompleksowego planowania leczenia.

Przeglądarkę Romexis pobierzesz tu >>>

Infolinia XRAY

XRAY RONDO WIATRACZNA

ul. Grochowska 207, piętro 1
Galeria Rondo Wiatraczna
(dawny Uniwersam Grochów)
Bezpłatny parking w Galerii Rondo Wiatraczna (do 2 godzin)
Wjazd od ulicy Męcińskiej
tel: [Zadzwoń]
Sprawdź dojazd

XRAY URSYNÓW

al. Komisji Edukacji Narodowej 94 lok U8
(Metro Ursynów / Stokłosy )
tel: [Zadzwoń]
Sprawdź dojazd

XRAY RONDO ONZ

ul. Sienna 65 lok U4
(Metro ONZ )
tel: [Zadzwoń]
Sprawdź dojazd

XRAY BEMOWO

ul. Górczewska 222
(Metro Bemowo )
tel: [Zadzwoń]
Sprawdź dojazd

MASZ DO NAS BLISKO Z:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.